Naujienos

Pasitikime vasarą su knyga

2016 05 26

                                                                                            logoV. su K.

Birželio 1 d. nuo 9 iki 21.30 val. kviečiame įjungti atostogas su knyga ir dalyvauti įspūdingame „Vasara su knyga: nuo saulėtekio iki saulėlydžio" atidaromajame renginyje. Penkiose Lietuvos apskričių viešosiose bibliotekose bus skaitoma geriausia 2015 m. jaunimo knyga – Rebekos Unos „Atjunk". Teatralizuoto ir interaktyvaus renginio metu pasinersime į pagrindinės veikėjos Grytos gyvenimą, kai pasaulis jau visiškai nugrimzdęs į virtualią realybę, kur nelikę pojūčių nei jausmų.
Teletiltas sujungs visą Lietuvą
Knygos skaitymai bus transliuojami Lietuvos viešosiose bibliotekose. Jų lankytojai renginį galės stebėti ekranuose visą dieną, tiesioginę transliaciją taip pat bus galima žiūrėti Bibliotekų metų YouTube paskyroje. Knygos „Atjunk" skaitymų įrašas bus išsaugotas ir prieinamas visą renginių ciklo „Vasara su knyga" laikotarpį ir panaudotas kuriant garsinę knygą, kurią įteiksime Lietuvos aklųjų bibliotekos skaitytojams.

Plačiau

Pavasaris pabiro renginiais vaikams!

2016 05 24

Beveik kiekvieną gegužės mėnesio dieną Pabradės miesto bibliotekoje klegėjo ir vaikiški balsai. Į įvairius renginius rinkosi vaikai, kad galėtų susidraugauti su knyga, pažaisti bibliotekoje, pasigrožėti įvairiausiomis parodomis, pasižiūrėti lėlių teatro „Žeimenukas" vaidinimą ar tiesiog smagiai praleisti laiką bibliotekoje.
Gegužės 6 dieną bibliotekoje kartu su mokytoja Olga Lukjanova svečiavosi Pabradės „Ryto" gimnazijos priešmokyklinė „Ežiukų" ugdymo grupė. Čia vyko pokalbis apie tai „Kuo įdomi bibliotekininko profesija". Mokytoja Olga Lukjanova ir bibliotekininkė Daiva Rimošaitytė vaikams pasakojo apie knygutes, apie biblioteką ir bibliotekininkės darbą. Renginio tikslas – padėti vaikams suvokti, kad bibliotekoje knygelės yra visų ir jomis reikia dalintis su kitais vaikais, jas reikia skaityti tvarkingai ir laiku grąžinti į biblioteką. Kad vaikams būtų smagiau ieškoti knygučių lentynose, jas išsirinkti padėjo lėlių teatro „Žeimenukas" aktorės Darija, Angelina, Erika ir Marta bei jų įgarsinamos lėlės.

Plačiau

„Šeimoje mūsų savasties šaknys“

2016 05 20

Gegužės 15 -ąją, minima vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių – Tarptautinė šeimos diena. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos junginys. Didelė vertybė, kai žmogus auga šeimoje, kurioje gyvena kelios kartos: seneliai, tėvai, vaikai, iš kurių mažieji perima šeimos tradicijas, papročius, pagarbą savo artimam. Šią proga Sarių kaimo filiale gegužės 15 d. įvyko renginys „Šeimoje mūsų savasties šaknys".

Plačiau