Naujienos

Vasaros skaitymai Svirkų bibliotekoje

2016 06 22

Vasarėlė bėga laukais, saulę besivydama, su žiogais pievoje smuikeliu pačirpina, o pailsusi prisėda po medžiu pasiklausyti vėjo sekamos pasakos. Jaunieji Svirkų skaitytojai klausytis pasakų lietingą birželio 15-osios dieną rinkosi į kaimo biblioteką. Vyresni vaikai atsivedė jaunesnius broliukus ir sesutes, ir visi kartu surengė „Fėjų popietę". Bibliotekoje yra nauja, nuostabiai iliustruota Editos Lei knyga „Miglų slėnio Fėjų pasakos" bei daugybė knygų apie fėjas.

Plačiau

Susitikimas su filologe, žurnaliste, rašytoja Audrone Urbonaite Švenčionių viešojoje bibliotekoje

2016 06 22

Tęsdama gražių susitikimų su žymiais žmonėmis tradicijas birželio 14 dieną visus Švenčionių krašto žmones Švenčionių viešoji biblioteka kvietė į susitikimą filologe, žurnaliste, rašytoja Audrone Urbonaite. Daugelis pažįsta Audronę Urbonaitę kaip žurnalistę, nes ji, Vilniaus universitete baigė filologijos studijas ir visą laiką dirbo laikraščių „Kalba Vilnius", vėliau –„Atgimimo", „Lietuvos ryto" redakcijose. Nuo 2005 metų – ponia Audronė yra rašytojų sąjungos narė. Autorė parašė ir išleido 4 knygas. Tai novelių romanas ,,Posūkyje – neišlėk'', romanai ,,Cukruota žuvis'', ,,Žydiškų daiktų kambarys'', publicistikos knyga ,, Mano Didžioji Nuodėmė, žurnalistika".

Plačiau

„Vasara su knyga“ Strūnaičio bibliotekoje

2016 06 17

Birželio 1 d. vasaros skaitymų atidarymo renginiu „Vasara su knyga: nuo saulėtekio iki saulėlydžio" Strūnaičio kaimo bibliotekoje prasidėjo vasaros skaitymai „Vasara su knyga", skirti vaikams ir jaunimui, skleidžiant bendrą žinią: „Skaitymas yra malonumas, skaitymas yra atostogos, skaitymas yra bendravimas". Bibliotekininkė visus susirinkusius pasveikino su prasidėjusiomis vasaros atostogomis ir pakvietė įsijungti į atostogas su knyga bei visą vasarą būti aktyviais bibliotekos lankytojais ir pristatė vasaros skaitymų programą, supažindino vaikus su parengta vasaros skaitymų lentyna „Ką skaitysime vasarą?", kurioje daug gražių ir įdomių knygelių.

Plačiau

„Vasaros fontano lyrika“

2016 06 17

Birželio 2 dieną Švenčionių savivaldybės viešoji biblioteka pakvietė švenčioniškius ir miesto svečius į miesto parką, kur vyko skaitymai „Vasaros fontano lyrika", skirti Bibliotekų metams. Šie skaitymai – tai unikali proga išsamiau susipažinti su lietuvių ir užsienio poetų kūryba bei patiems kuriantiems pristatyti savo kūrybą. Primindama apie amžinąsias vertybes švenčioniškė Angelė Tėlyčenienė susirinkusiems jausmingai perskaitė ištraukas iš Viljamo Šekspyro kūrybos bei iš Salomėjos Nėries poemos "Eglė, Žalčių karalienė".

Plačiau