Naujienos

Kelionė po knygų labirintą Pabradės miesto bibliotekoje

2016 10 21

Spalio 14 dieną į Pabradės miesto bibliotekoje įvyko pažintinė popietė „Žaidžiame, skaitome, piešiame!". Popietės dalyvius vyr. bibliotekininkė Daiva Rimošaitytė supažindino su stalo žaidimų nauda bei garsinėmis, gražiai iliustruotomis knygelėmis. Stalo žaidimai moko pažinti spalvas, skaičiuoti, ugdo socialinius įgūdžius, kantrybę ir atkaklumą, lavina gebėjimą susikaupti, pratina paisyti taisyklių. Renginio dalyviai suprato, kad tai puiki priemonė praleisti linksmai savo laisvalaikį bibliotekoje, kai tiesiog galima džiaugtis buvimu kartu su draugais ir bendraklasiais.

Plačiau

Informacinių technologijų pamoka - „3D technologijos - pildo vaikų norus“

2016 10 21

Spalio 13 d. į Pabradės miesto bibliotekoje vykusį renginį - informacinę pamoką" 3D technologijos pildo vaikų norus" susirinko Pabradės „Žeimenos" moksleiviai, turintys 3D modeliavimo programos „Solidworks" įgūdžius ir vaikai norintys išmokti dirbti su šia inžinerine programa. Renginyje dalyvavo Švenčionių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Violeta Bruvinskienė, „Bibliotekos pažangai2" projekto „Informacinių technologijų centro „Failiukas" įkūrimas ir veikla bibliotekose" vadovė, IT specialistas Aleksej Poklikajev, Pabradės „Žeimenos" gimnazijos IT mokytoja Olga Pobiaržina. Mokytoja Olga susirinkusiems vaikams pademonstravo kaip veikia minėta programa, ką galima su ja sumodeliuoti, papasakojo apie 3D technologijas.

Plačiau

PAS KNYGELĘ Į SVEČIUS

2016 10 19

Yra knygų, kurios mėgstamiausios – pavartyti, paklausyti skaitomos, neštis į lauką ar vežtis pas močiutę. Bet ateina laikas, kai vaikui pačiam reikia pradėti skaityti - kuo daugiau vaikas skaitys, tuo geriau orientuosis gyvenime ir pažins žmones. Pratindami vaiką prie knygos, padėsime jam tapti kūrybingu žmogumi gyvenime. Todėl spalio 11, 13, 18, 19 dienomis Švenčionių Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, puikiai nusiteikę, lankėsi Švenčionių pradinės mokyklos 1a kl. mokiniai su mokytoja Aldona Sližauskiene, 1b kl.  mokiniai su mokytoja Danguolė Vaškinėliene, 1c kl. mokiniai su mokytoja Nijole Jarošiene ir 1d kl. mokiniai su mokytoja Vilma Subačiene.

Plačiau