Naujienos

Vasaros skaitymai senų liepų paunksmėje

2016 07 07

Svirkų kaimo bibliotekoje tęsiasi vasaros skaitymai. Vaikai renkasi skaitymams trečiadieniais, o birželio 29 d., norėdami pasidžiaugti gražia vasaros gamta ir įkvėpti gaivaus vėjelio, surengėme iškylą. Išėjome iš bibliotekos nešini mėgstamomis knygomis, gaiviaisiais gėrimais ir saldumynais. Vietą skaitymams parinkome senų liepų paunksmėje. Skaitymų tema - „Knyga, kurią siūlau perskaityti". Vaikai prisiminė ne tik naujas, neseniai perskaitytas knygas, bet ir pačias pirmąsias knygeles, kurios patiko ir įsiminė dar tada, kai mažiesiems klausytojams buvo skaitomos tėvelių ar bibliotekininkės.

Plačiau

„Vasarą smagu skaityti “

2016 07 07

Vasara jau įsibėgėjo... Taip gera ilsėtis, mėgautis šiluma, maudytis, valgyti žemuoges, žaisti su draugais... Taip greitai bėga kupinos įvairiausių įspūdžių vasaros dienos.
Labai smagu, kad nepaisant visų vasaros teikiamų malonumų ir atostogų metu vaikai nepamiršta knygų ir noriai lankosi bibliotekoje.
Šiltą birželio 29 –osios dienos popietę Milkuškų kaimo bibliotekos-filialo vidiniame kiemelyje vyko garsiniai skaitymai "Vasarą smagu skaityti''. Susirinkusiems vaikučiams knygeles skaitė aktyvi bibliotekos lankytoja, šauni ir veikli močiutė J. Verikienė ir vyr. bibliotekininkė Č. Aleksejevec.

Plačiau

Vasaros skaitymai Svirkų bibliotekoje

2016 06 22

Vasarėlė bėga laukais, saulę besivydama, su žiogais pievoje smuikeliu pačirpina, o pailsusi prisėda po medžiu pasiklausyti vėjo sekamos pasakos. Jaunieji Svirkų skaitytojai klausytis pasakų lietingą birželio 15-osios dieną rinkosi į kaimo biblioteką. Vyresni vaikai atsivedė jaunesnius broliukus ir sesutes, ir visi kartu surengė „Fėjų popietę". Bibliotekoje yra nauja, nuostabiai iliustruota Editos Lei knyga „Miglų slėnio Fėjų pasakos" bei daugybė knygų apie fėjas.

Plačiau