Bibliotekos parodų pristatymas Adutiškio miestelio jubiliejaus šventėje

Bibliotekos parodų pristatymas Adutiškio miestelio jubiliejaus šventėje

Rugsėjo 17 d. buvo paminėtas 520-ųjų metų Adutiškio miestelio jubiliejus. Šventės metu buvo eksponuojama nuotraukų paroda „Senasis Adutiškis“, kuri sulaukė nemažo susidomėjimo. Visi galėjo pasigrožėti ir palyginti, kaip mūsų miestelis atrodė daugiau nei prieš šimtą metų ir kiek pasikeitęs iki dabartinių dienų.
Miestelio šventėje taip pat buvo pristatyta piešinių konkurso „Adutiškis mano akimis“ geriausi mokinių dailės darbai. Konkurse, vykusiame rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 10 d., dalyvavo Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos Adutiškio skyriaus ir Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos mokiniai. Džiaugiamės šio įvykusio konkurso dalyvių gausa, kuriame pristatyta 66 piešiniai. Dalyviai buvo skirstomi pagal amžiaus grupes nuo 5 iki 18 metų. Vertinimo komisija išrinko konkurso nugalėtojus, atsižvelgdama į temos atitikimą, išpildymą ir idėjos originalumą. Konkurso laimėtojais tapo I grupės - „Peliukų grupė“ (mokytoja Svetlana Menčinskienė), II grupės - Aira Galatyltytė ir Kamilė Fomčenkovaitė (mokytoja Margarita Maslianikienė), III grupės -  Geilė Galatyltytė, Rusnė Semaškaitė ir Radvilė Urbanavičiūtė (mokytoja Janina Dindienė) ir IV grupės - Dovydas Vežanas,  Rokas Paškevičius, ,Gustė Kujalytė (mokytoja Janina Dindienė). Konkurso laureatai ir jų mokytojai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.
Nuoširdžiai norime padėkoti visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir jų pedagogams. Visi darbai bus eksponuojami Adutiškio miestelio bibliotekoje, tad mielai lauksime visų, kurie nespėjo pasigrožėti dailės darbais šventėje.

Parengė Adutiškio bibliotekos-filialo bibliotekininkė Ana Vežan

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas