Gerumo ir šilumos poezijos vakaras

Gerumo ir šilumos poezijos vakaras

Kas galėtų pagalvoti, kad mūsų krašte  yra dar tiek daug neatskleistų talentų, kuriems būtina išvysti dienos šviesą, kad jie galėtų pasidalinti savo kūrybos pasauliu. Toks yra eiliuotojas Marijonas Svirbutavičius.  Dar niekam nežinomas, gyvenantis savo kūrybos pasaulyje, į kurį įsileidžia vos kelis artimiausius žmones.
Marijoną  Svirbutavičių atrado ,,TianDe“ kompanijos  jaunosios darbuotojos, kurios lankėsi Šventos kaime esančiuose  Švenčionių Socialinių paslaugų centro Senų ir neįgalių žmonių globos namuose. Susipažinusios su pagyvenusio žmogaus išskirtine poezijos kūryba, jos užsidegė idėja, kad jo kūrybą turi išgirsti ir kiti mūsų krašto gyventojai. Švenčionių rajono savivaldybės Viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su ,,TianDe“ kompanija  , ši idėja tapo realybe.
Jaukų Advento vakarą savivaldybės Viešosios bibliotekos skaitykloje įsivyravo jauki, kalėdinė, net stebuklinga aplinka, kuri subūrė žmones vienam bendram tikslui -susipažinti su eiliuotojo Marijono Svirbutavičiaus kūryba ir padovanoti regėjimo negalią turinčiam žmogui dovaną- kalėdinę pasaką, kurioje autorius yra pagrindinis veikėjas.
Į renginį susirinko daug poezijos mylėtojų, eiliuotojo Marijono kūryba galėjo skambėti iš kiekvieno renginio dalyvio lūpų. Pats kūrėjas išgirdo eiles ne tik savo mintyse, bet jautė ką jos reiškia pirmą kartą jas skaitantiems žmonėms.
Marijono  Svirbutavičiaus kūryba patiko visiems be išimties- vieni jo kūrybą lygino su klasiko Maironio poezija, kiti tiesiog išreiškė susižavėjimą poeto giliomis mintimis, jautė  nuoširdų ir paprastą autoriaus bendravimą su poezijos mylėtojais.
Vakaro metu autorius sulaukė daug sveikinimų- nuoširdūs ir šilti padėkos žodžiai, linkėjimai išleisti knygą, dovanojamos gėlės. Bendraudami prie arbatos puodelio, visi gavo prasmingą dvasinę dovaną pasisemti gerumo, meilės gyvenimui, išmokti net tamsoje pamatyti šviesą, kaip jaučia  mūsų kraštietis eiliuotojas Marijonas Svirbutavičius.

Parengė  savivaldybės Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo ir bibliografinio-informacinio skyriaus vedėja  Liudmila Untanienė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas