Ir vasarą draugaujam su knyga

Ir vasarą draugaujam su knyga

Įpusėjo vasara, įpusėjo ir atostogos... Labai gaila, kad vasara nelepina mūsų gerais orais, lyja lietūs ir esame priversti sėdėti namuose , nuobodžiauti ir liūdėti, kad nėra kuo užsiimti. Bet galima ir visai neliūdėti, tiesiog ateiti į biblioteką, iš gausybės joje esančių knygų išsirinkti sau patinkančią  knygą ir patogiai įsitaisius pasinerti į stebuklingą nuotykių, pasakų ar poezijos pasaulį. Ir visai nesvarbu kad už lango pilka diena, lyja lietus, gera knyga išblaškys liūdesį, blogą nuotaiką ir diena nušvis ryškiomis spalvomis. Tereikia į rankas paimti knygą... Labai smagu kad ir vasarą vaikai nepamiršta knygų ir aktyviai lankosi bibliotekoje.
Liepos 15 dieną  Milkuškų kaimo bibliotekoje - filiale vyko popietė "Ir vasarą draugaujam su knyga". Visų pirma vaikams reikėjo surasti "pasislėpusias" knygeles, o jas  "suradus" garsiai skaitėme įvairias pasakėles, ypač vaikams patiko istorija "Skrendančios knygos"     iš  K.Kasparavičiaus knygelės "Apie šį bei tą", K. Čiukovskio eiliuotos pasakos "Maišatynė", ''Tarakonas" ir kitos. Bibliotekininkė susirinkusiems vaikams pristatė naujai gautas knygas, patarė ką dar vaikams vertėtų paskaityti. O kad mūsų akelės pailsėtų nuo skaitymo  žaidėme įvairius smagius žaidimus: vaikai išmėgino savo jėgas žaisdami šaškių žaidimą, dėliojo "kubiką – rubiką“. Labai smagu, kad popietėje aktyviai dalyvavo močiutė J. Verikienė, turinti keturis anūkus ir mamytės N. Jaremčuk ir E. Jurcevičienė.
Saulės ir knygos vienoda paskirtis - šviesti ir šildyti. Ir jei mums trūksta saulės šviesos ir šilumos, tegu mus šildo knyga.

Parengė Milkuškų kaimo bibliotekos - filialo bibliotekininkė Č. Aleksejevec

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas