Jie padaro mūsų gyvenimus prasmingus

Jie padaro mūsų  gyvenimus   prasmingus

Šunys nėra visas mūsų gyvenimas, bet jie padaro mūsų gyvenimus  prasmingus (R. Caras)
Nuo neatmenamų laikų šuo yra laikomas geriausiu žmogaus draugu. To šunys užsitarnavo per ilgus istorijos šimtmečius. Šie prieraišūs, ištikimi ir draugiški gyvūnai jau seniai užima garbingą vietą mūsų namuose ir gyvenime. Šuns ir žmogaus ryšys itin stiprus, todėl įvairiose gyvenimo srityse mes be jų sunkiai išsiverstume. Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai, jie kaip ir žmonės, turi teisę niekada nejausti alkio, troškulio, baimės, skausmo ir kančios. Pagarba gyvūnams turi būti kiekvieno mūsų moralės norma.  Milkuškų kaimo biblioteka kartu su vaikų dienos centru „Šaltinėlis“ į svečius pakvietė  Eriką Jurcevičienę iš Milkuškų kaimo su haskio  veislės augintine Luna. Renginio pradžioje  bibliotekininkė  Česlava  Aleksejevec  įteikė diplomus bei  dovanėles vaikams ir  suaugusiems,  sėkmingai  įveikusiems  visas skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ užduotis. Vėliau   skaitėme  pasakas ir eilėraščius apie šunis, sprendėme galvosūkius, žaidėme  slėpynių. Vaikams labai patiko žaidimas, kurio metu šuo turėjo atspėti kurioje rankoje yra paslėptas skanėstas. Su šia užduotimi Luna susitvarkė kuo puikiausiai, nes niekas kitas neturi tokios išlavintos uoslės nei šuo.
Bibliotekoje  veikė  knygų paroda „Šuniukų pasaulis“ , kurioje  daug  įdomių istorijų apie šunis ir jų patiriamus nuotykius. Taip pat veikė  puodelių  su šuniukų atvaizdais  parodėlė.
Protingas šuo gali mus daug ko išmokyti. Kantrybės. Rūpestingumo. Bičiulystės. Ir meilės. (P.Braun). Niekados to nepamirškime ir atsakykime jiems tuo pačiu.
Už  smagiai praleistą laiką dėkojame Erikai Jurcevičienei  ir jos augintinei Lunai. Už  gražų bendradarbiavimą  dėkojame vaikų dienos centro  „Šaltinėlis“ darbuotojoms  Rasai  Činčikienei ir Jurgitai Mamiūnienei  bei šauniesiems šio centro vaikučiams.

Parengė Milkuškų kaimo bibliotekos-filialo bibliotekininkė  Česlava Aleksejevec.

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas