Literatūriniai skaitymai „Sutemų valanda“ Viešojoje bibliotekoje

Literatūriniai skaitymai „Sutemų valanda“  Viešojoje bibliotekoje

Šiais metais  Viešoji biblioteka dešimtą kartą kvietė savo skaitytojus dalyvauti tradicinės Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiuose, kurie vyko lapkričio 12  - 18 dienomis. Jos tikslas – skatinti domėtis Šiaurės šalių literatūra, iš naujo atrasti ir geriau pažinti Šiaurės šalis. Šiais metais vaikai, paaugliai ir suaugusieji buvo kviečiami susipažinti su literatūriniais šiaurės herojais.
Tamsų lapkričio vakarą literatų klubo ,,Versmė“ dalyviai susirinko Viešosios bibliotekos skaitykloje į Šiaurės šalių literatūros savaitės skaitymus „Sutemų valanda“.
 „Islandijos karaliai“, kur herojais tampa kvailiais, - tai giminės saga, tampriai supinta su liaudies istorija, su tais žmonėmis, kuriuos Knudsenai valdė ir kuriais manipuliavo. Ši knyga - ribas peržengiantis romanas; išsamus ir labai linksmas pasakojimas apie islandų aukštesniąją klasę,“ - sakė bibliotekininkė Alytė Čečiurkienė, trumpai pristatant autorių ir knygą.  Kiekvienas emocionaliai skaitė ištrauką iš islandų rašytojo Einaro Máro Guðmundssono knygos „Islandijos karaliai“.
Vakaro metu susirinkusieji  prie arbatos puodelio nuoširdžiai bendravo, aktyviai dalyvavo aptariant tekstą,  džiaugėsi ne tik žvakių, bet ir tarpusavio šiluma.
Taip pat susipažino su  parengta spaudinių paroda „Šiaurės pašvaistės viliojami“.

Parengė Liudmila Untanienė, Skaitytojų aptarnavimo ir bibliografinio – informacinio skyriaus vedėja

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas