Pabradės miesto bibliotekoje – nuotaikingos rankdarbių parodos

Pabradės miesto bibliotekoje – nuotaikingos rankdarbių parodos

Visą liepos mėnesį Pabradės miesto bibliotekoje veikė Pabradės vaikų lopšelio/darželio "Varpelis" „Boružėlių“ grupės ugdytinės Orintos Oleiničak ir jos mamos Erikos dailės darbelių paroda „Spalvos daro pasaulį linksmesnį“ bei kitos šios grupės ugdytinės Akvilės Andrijauskaitės ir jos mamos Simonos darbų paroda „Visą pasaulį jums dovanojam...“.
Vaikai ir jų tėveliai apsilankę bibliotekoje galėjo pasigėrėti atkeliavusiu, batuotu šimtakoju. Ant spalvingo šimtakojo buvo sukabinti Orintos piešti piešiniai, darbeliai iš popieriaus, karpiniai.
Akvilės ir jos mamos Simonos darbų paroda visus žavėjo savo įvairiapusiškumu bei spalvų įvairove. Darbeliai atlikti įvairia technika – čia ir tapyba ant šilko, pynimas iš karoliukų, linksmų žmogeliukų gamyba iš siūlų, karpymas iš popieriaus, gėlių gamyba iš spalvotų juostelių, ir be galo gražūs piešiniai, susegti į mažą knygelę „Boružėlės ABC“.
Rankdarbiai – tai malonus laiko praleidimo būdas ir nauda, kuri leidžia laisviau išreikšti save ir savo jausmus, skatina tyrinėti, kurti ir tuo pačiu per kiekvieną bandymą stiprina ryšį su mama. Kartu gaminant rankdarbius buvimas su artimu žmogumi tai tarsi meditacija, pasikrovimas teigiamomis emocijomis. Džiugu, kad pirmuosius įgūdžius kaip derinti spalvas, kaip gražiai nupiešti ar iškarpyti mažosios darželio ugdytinės gavo iš savo mamų

Parengė Pabradės miesto bibliotekos – filialo bibliografė Daiva Rimošaitytė

 

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas