Pabradės miesto bibliotekos šventė „Rudenėlio stebuklai“ Pabradės vaikų lopšelyje-darželyje „Varpelis“

Pabradės miesto bibliotekos šventė „Rudenėlio stebuklai“ Pabradės vaikų lopšelyje-darželyje...

        Lietingą, bet rudeniškai gražų rytmetį Pabradės miesto bibliotekos darbuotojos - vedėja Gražina Dargytė ir bibliotekininkė Jolanta Zenkienė kartu su „Žeimenos“ gimnazijos trečiokais skubėjo į Pabradės miesto vaikų lopšelį - darželį „Varpelis“, kuriame mažiesiems „Drugelių“ grupės ugdytiniams surengė gražią šventę „Rudenėlio stebuklai“. Visi vaikai šventei ruošėsi iš anksto – trečiokai gamino popierines spalvotas lėles bei piešė dėdę Rudenėlį, o darželinukai taip pat piešė originalius piešinėlius rudens tematika. Į svečius atskubėję mokinukai mažiesiems darželinukams padovanojo pačių gamintas popierines lėles, išmargintas visomis rudeniškomis spalvomis. Pabradės vaikų l/d „Drugelių“ grupės ugdytiniai ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos trečiokai vieni kitiems padovanojo po gražų piešinį, kuriame pavaizdavo auksaspalvį rudenėlį.
Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė pradėjo renginį linksmais eilėraščiais apie rudenėlį. Bibliotekininkė Jolanta Zenkienė vaikams minė mįsles apie rudens gėrybes, mokė rudeniškų skaičiuočių. Darželinukai, jų auklėtoja Renata Grigonienė, auklėtojos padėjėja Jadvyga Deniuš ir mokiniai labai linksmai atsakinėjo į jiems užduodamus klausimus,  pasakojo apie rudenį, daržoves ir vaisius,  sunokstančius rudenį, bei deklamavo eilėraščius.
Vaikai džiaugėsi įgiję naujų draugų ir išlydėdami mokinukus darželinukai žadėjo apsilankyti Pabradės miesto bibliotekoje ir kartu pasižiūrėti, kur mokosi naujieji vyresnėliai draugai.
Po renginio Pabradės miesto bibliotekoje buvo parengta „Drugelių“ grupės ugdytinių piešimo darbelių paroda „Rudens mozaika“.

Parengė Pabradės miesto bibliotekos - filialo vedėja Gražina Dargytė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas