„Pyragų diena” Švenčionių viešojoje bibliotekoje

„Pyragų diena” Švenčionių viešojoje bibliotekoje

Jau ne vienerius metus visame pasaulyje  yra švenčiama Pyragų diena – ne pirmus metus ją švenčiame ir mes, Švenčionių rajono literatų klubo „Versmė“ nariai. Gal tik šiais metais negausiai, nedrąsiai, atsargiai, bet vis tiek ją paminėjome.

Lapkričio 5 dieną į Švenčionių rajono savivaldybės Viešąją biblioteką nešini pyragais kartu švęsti atvyko Švenčionių socialinių paslaugų dienos centro kolektyvo „Verdenė“ dainininkai, vadovaujami Angelės Misiūnienės. Tai buvo puiki proga ne tik surengti jaukią šventę prie pyrago gabalėlio, bet ir paklausyti „Verdenės“ atliekamų dainų, skaitomos poezijos.

Klubo „Versmė“ atstovės taip pat skaitė poeziją – Gražina Jarmalytė kraštiečių poetų Algimanto Cimbolaičio bei Česlavos Pribušauskienės eiles, o Stasė Tumalavičiūtė , kuri kiekvienais metais Pyragų dienai sukuria eilėraštį, taip pat paskaitė savo naujausią  kūrinį, nuotaikingą eilėraštį „Pyragų baliui“.

Nors už lango švilpavo vėjas ir į stiklą barbeno lietaus lašai, Pyragų diena prabėgo labai šiltai, nuotaikingai ir skaniai.

Parengė Švenčionių literatų klubo „Versmė“ pirmininkė Alytė Čečiurkienė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas