Renginys „Kelius ir tolumas aš mėgau...“

Renginys „Kelius ir tolumas aš mėgau...“

Pašaminės kaimo bibliotekos filiale vyko renginys skirtas poetui Broniui Mackevičiui. Reginį vedė Danutė Bagdanavičienė. „Apie Bronių Mackevičių yra labai mažai informacijos, jos galima rasti kai kurioje literatūroje ar spaudoje“ -  teigė vedančioji. Bronius buvo nuoširdus, gyvenimą mylintis žmogus - tai atsispindi jo poezijoje. Mackevičius į poeziją atėjo nuo žagrės kaip ir daugelis to meto poetų. Ne visada mokėdami kaip pasakyti, bet visada žinodami, ką turi pasakyti. Bronius stengėsi rašyti tiksliai ir aiškiai, kad kiekvienas eilėraštis pasiektų ir jaudintų kiek galima daugiau skaitytojų. Bronius Mackevičius buvo ne tik poetas, bet ir žurnalistas.                                                                     
Gražiais prisiminimas pasidalino  Algis Jakštas. Taip pat apibūdino poetą kaip stropų, nuoširdų, gerą, mylintį gamtą, paprastą žmogų bei mylintį gyvenimą.                                                                                                       
Janina Petraitienė paskaitė poeto eilėraščius ir pasidalino savo prisiminimais apie Bronių Mackevičių. Algis Kraujelis paskaitė jam skirtą eilėraštį ir dar keletą eilėraščių iš Broniaus Mackevičiaus poezijos. Jis taip pat pasidalino savo prisiminimais apie šį gerą žmogų. Renginio metu skambėjo nuostabios dainos, apie mamą, gimtinę, gamtą, meilę. Dainas atliko svečiai iš Kaltanėnų: Birutė Rainienė, Albinas Braškys. Renginio pabaigoje Birutė atsidėkodama apdovanojo renginio organizatorius savo kepiniais. Bibliotekininkė Loreta renginio skaitovams ir dainininkams įteikė dovanėles.

Parengė Pašaminės kaimo bibliotekos-filialo bibliotekininkė Loreta Jusienė

Knygų startas
Biblioteka visiems
LOVEJOB
Skaitmeninio raštingumo mokymai
Prisijungusi Lietuva
Knygų kalėdos
Švenčionių rajono savivaldybė
Vilnijos vartai
Interaktivi biblioteka
FB
Graži tu mano
Regiono bibliotekų tinklaraštis
E-paveldas